Inwestycja klasy premium

Piechoty38
Luksusowa Inwestycja

Piechoty38 jest wyjątkową propozycją, wyznaczającą nowy standard kameralnych inwestycji klasy premium. Nowoczesna elegancka bryła, jakość materiałów i technologie użyte w projekcie stanowią najwyższy poziom.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z inwestycją i ofertą trzech wyjątkowych apartamentów, po jednym na każdą kondygnację.

Piechoty38 Eurovilla Paweł Chęciński Inwestycja Stary Wilanów 2
Piechoty38 Eurovilla Paweł Chęciński Inwestycja Stary Wilanów - 2
Piechoty38 Eurovilla Paweł Chęciński Inwestycja Stary Wilanów
Piechoty38 Eurovilla Paweł Chęciński Inwestycja Stary Wilanów -3
Eurovilla Real Estate Agency Piechoty38

Wyłączne biuro sprzedaży

EUROVILLA
Premium Real Estate

Koordynatorem sprzedaży inwestycji Piechoty38 jest Lokalny Ekspert i jedna z najbardziej prestiżowych agencji nieruchomości na rynku Warszawy – EUROVILLA. Od 22 lat doradza Państwu wybierać luksusowe, nietuzinkowe i najciekawsze propozycje nieruchomości na rynku premium.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Pawłem Chęcińskim, który odpowiada za sprzedaż apartamentów w inwestycji Piechoty38.

Paweł-Chęciński-Eurovilla-Mokotów-Pośrednik-nieruchomości-premium
cropped-logo-sei-group-wilanow-1

Deweloper klasy premium

SEI Group
Lokalny deweloper

Jest dynamicznie rozwijającą się grupą firm działającą na rynku nieruchomości rezydencjonalnych i komercyjnych w Warszawie, skupiając swoje zainteresowanie przede wszystkim na obszarze Wilanowa. Początki działalności sięgają roku 1999. W skład grupy wchodzą: SEI sp. z o.o.SEI Nieruchomości sp. z o.o.SEI Nieruchomości spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa oraz pracownia architektoniczna SEI-Architekci.

Piechoty38 Eurovilla Paweł Chęciński Inwestycja Stary Wilanów 2